Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám vše, co máte na srdci...jak se Vám stránky líbí nebo nelíbí...prostě to, co Vás napadne. Mějte se krásně a těšíme se na Vaši další návštěvu...ahoj 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Endy(Bongo)-Hradec u Stoda:-)))))

(Veronika, 4. 4. 2011 23:07)

Stáňo,moc děkujeme za krásného pejska od Vás,je úžasnej.Je to chytrý šikula a je to náš mazlíček.Určitě Vám pošlu nějaké fotky,až trochu povyroste,i když myslím,že roste jak z vody a ten týden už je zase znát.Mějte se krásně a děkujeme,je u nás veselo:-)

Re: Endy(Bongo)-Hradec u Stoda:-)))))

(Stáňa, 5. 4. 2011 8:00)

Zdravím do Hradce :-) To jsem moc ráda, že jste s pejskem spokojeni. U nás zatím zůstává "modrý" pejsek a je to taky úžasnej mazlíček a šmudlík. Řádí okolo celého domu a dává zabrat oběma velkým holkám, mamince Adélce i babičce Ronině :-)...Mějte se krásně, užívejte jarního počasí a těším se na fotky a další zprávičky.

Štěňátka

(..., 26. 3. 2011 23:04)

Gratuluji štěňátka jsou opravdu nádherná a jistě budou mít hodné páníčky.

Re: Štěňátka

(Stáňa, 27. 3. 2011 9:51)

Děkujeme :-)

Moc zdravíme

(http://www.arven.estranky.cz, 28. 7. 2009 9:52)

Hafík, tak jsem ze zvědavosti zavítala k vám na stránečky, moc se mi tu líbí, Adélka je velká holka a krásná, škoda že bydlíte tak daleko, ale pokud by jste měli cestu na Moravu a nebo se chystáta na Moravu na výstavu... :)

pozdrav ze švihova

(UrbankovaJitka@gmail.com, 30. 4. 2009 22:12)

Ahojky Stáni,děkuju za pozdrav , taťka vyřídil:)máš to tu moc pěkný,teda koukám, že ses do pejsků přímo zamilovala, ...no ono aby ne, jsou nádherný, hlavně ti prckové, to sou teda méďové úžasný.. přeju hodně pejskařských úspěchů a měj se moc fajn, ať se Ti daří!!!